Apartmány

rodinné a firemné ubytovanie

Apartmány v hotelovom átriu ponúkajú príjemné a komfortné ubytovanie hotelového typu. Sú vhodné nielen pre rodiny s deťmi, aj pre individuálne skupiny hostí a pre hostí na dlhodobý pobyt. Všetky apartmány sú priestranné, čisté, príjemne zariadená a nefajčiarske.

Apartmán DIAMOND
Diamond apartmán je krásny, nový, elegantne zariadený apartmán na prízemí v átriu. Má polootvorenú dispozíciu. Samostante má spálňu s veľkou manželskou posteľou kontinentálneho typu s kvalitnými zdravotnými matracmi. Súčasťou obývacej izby je rohová sedacia súprava, ktorá sa dá použiť ako prístelok pre 1 osobu. V čiastočnom zákutí obývacej izby sú dve plnohodnotné lôžka, taktiež so zdravotnými matracmi. V kuchyni je veľká chladnička a jedálenský stôl. Kúpelňa je so sprchovacím kútom a WC. K apartmánu je možné využívať aj vonkajšiu terasu v hotelovom nádvorí. Apartmán má silnú wi-fi, fén, sušiak na uteráky, bezpečnostný trezor, v obývačke TV. Minibar je za poplatok. Za poplatok je aj v letných mesiacoch použitie klimatizácie s individuálnym nastavovaním. Kapacita je 5 osôb.

Apartmán SILVER
Silver apartmán sa nachádza na 1.poschodí, má vlastný vchod. Členený je ako byt. Má 2 spálne: prvá spálňa je pre 2 osoby a druhá spálňa je pre 2 osoby + 1 osobu na prístelke. Súčasťou obývacej izby je rohová sedacia súprava, TV, kuchyňa s chladničkou a jedálenský stôl. Kúpelňa je so sprchovacím kútom a WC. K apartmánu prislúchajú ešte ďalšie 2 samostatné WC. V každej izbe sú skrine na uloženie šatstva a písací stolík so stoličkou. Postele sú kvalitné, KONTINENTÁLNE, so zdravonými matracmi. Apartmán má silnú wi-fi, fén, sušiak na uteráky, bezpečnostný trezor, v obývačke TV. Minibar je za poplatok. Za poplatok je aj v letných mesiacoch použitie klimatizácie s individuálnym nastavovaním. Kapacita je 5 osôb.

Pri dlhodobom ubytovaní je možné si dohodnúť individálnu cenu za pobyt.